Gaál József (1960-): Kegyetlen színház, 1990. Litográfia, papír. Jelzett, számozott: 24/50. Hátoldalán MNG kiviteli engedély pecséttel. Paszaprtuban. 73×48 cm / Litograph on paper, signed, numbered. 24/50.
Auction name: 412. Online auction
Starting price: 50 000 Ft
Lot number: 10126
Date: 2022-02-17
Starting price: 50 000 Ft
Lot number: 10126
Date: 2022-02-17