Szentgyörgyvári Gyenes Lajos (1890 - 1971): Sóhajok hídja, Velence. Rézkarc, papír. Jelzett. Üvegezett, kopott fakeretben. 21x34cm
Auction name: 412. Online auction
Starting price: 3 000 Ft
Lot number: 10373
Date: 2022-02-17
Starting price: 3 000 Ft
Lot number: 10373
Date: 2022-02-17