Olvashatatlan jelzéssel: Fejkendős kislány. Pasztell, papír. Dekoratív, kissé sérült üvegezett fa keretben, 48×38 cm
Auction name: 413. Online auction
Starting price: 9 000 Ft
Lot number: 10725
Date: 2022-03-03
Starting price: 9 000 Ft
Lot number: 10725
Date: 2022-03-03