Angol füles ezüstözött pezsgősvödör, apró kopással, jelzett, m:22cm, d:24cm
Auction name: 416. Online auction
Starting price: 20 000 Ft
Lot number: 12150
Date: 2022-04-21
Starting price: 20 000 Ft
Lot number: 12150
Date: 2022-04-21