Győre Fanni (?-): Nyugalmi kísérlet. Repesztés, rézkarc, papír. Jelzett. Művészpéldány E.A. jelzéssel. Lap alján törésnyommal. 14,5×14,5 cm
Auction name: 416. Online auction
Starting price: 2 000 Ft
Lot number: 10121
Date: 2022-04-21
Starting price: 2 000 Ft
Lot number: 10121
Date: 2022-04-21