Lázár Kriszti jelzéssel: Őszi kertben. Vegyes technika, papír, jelzett, 19,5x28,5 cm hullámos, keret nélkül, kopott paszpartuban.
Auction name: 416. Online auction
Starting price: 2 400 Ft
Lot number: 10483
Date: 2022-04-21
Starting price: 2 400 Ft
Lot number: 10483
Date: 2022-04-21