Bohemia üveg bólés készlet 6 db pohárral, merőkanállal, matricával jelzett, kis kopásnyomokkal
Auction name: 418. Online auction
Starting price: 3 000 Ft
Lot number: 11653
Date: 2022-05-19
Starting price: 3 000 Ft
Lot number: 11653
Date: 2022-05-19