Gulyás Dénes (1927-2003): Színes táj. Akvarell, papír, jelzett, paaszpartuban, 22,5x32,5 cm
Auction name: 418. Online auction
Starting price: 12 000 Ft
Lot number: 10120
Date: 2022-05-19
Starting price: 12 000 Ft
Lot number: 10120
Date: 2022-05-19