Galbavy Gyula (1883 - ): Keleti utca. Olaj, papír, üvegezett keretben, jelzett, 19x24cm
Auction name: 428. Gyorsárverés
Starting price: 14 000 Ft
Lot number: 10122
Date: 2022-10-20
Starting price: 14 000 Ft
Lot number: 10122
Date: 2022-10-20