Némethy Béla (1897-1984): Tabán, Kőműves lépcső. Olaj, vászon. Sérült, részben javított. Dekoratív fakeretben. 50x60 cm
Auction name: 428. Gyorsárverés
Starting price: 26 000 Ft
Lot number: 10245
Date: 2022-10-20
Starting price: 26 000 Ft
Lot number: 10245
Date: 2022-10-20