Patrick jelzéssel: Vadkacsák. Olaj, vászon. Dekoratív fakeretben. 50,5x61 cm
Auction name: 433. Gyorsárverés
Starting price: 19 000 Ft
Lot number: 10723
Date: 2023-01-05
Starting price: 19 000 Ft
Lot number: 10723
Date: 2023-01-05