Jelzés nélkül: Csendélet gyümölcskosárral. Olaj, farost. Dekoratív fakeretben. 22x32 cm
Auction name: 433. Gyorsárverés
Starting price: 5 000 Ft
Lot number: 10963
Date: 2023-01-05
Starting price: 5 000 Ft
Lot number: 10963
Date: 2023-01-05