Herendi Hüvelyk Matyi nagy méretű. Kézzel festett. jelzett, sérült (kard) m: 29 cm
Auction name: 437. Gyorsárverés
Starting price: 15 000 Ft
Lot number: 11338
Date: 2023-03-09
Starting price: 15 000 Ft
Lot number: 11338
Date: 2023-03-09