Görög aranyozott porcelán bonbonniere jelzett, matricás, kis kopással d: 8,5 cm
Auction name: 437. Gyorsárverés
Starting price: 1 800 Ft
Lot number: 11460
Date: 2023-03-09
Starting price: 1 800 Ft
Lot number: 11460
Date: 2023-03-09