K. Niederhöfer jelzéssel: Hegyvidéki táj, olaj, vászon, foltos, keretben, 45,5x70 cm
Aukció neve: 372. Online auction
Kikiáltási ár: 9 000 Ft
Tételszám: 10241
Dátum: 2020-06-18
Kikiáltási ár: 9 000 Ft
Tételszám: 10241
Dátum: 2020-06-18