Lantos kislány, német porcelán figura, kézzel festett, jelzett, apró kopásokkal, 11,5 cm
Aukció neve: 372. Online auction
Kikiáltási ár: 2 000 Ft
Tételszám: 11184
Dátum: 2020-06-18
Kikiáltási ár: 2 000 Ft
Tételszám: 11184
Dátum: 2020-06-18