Olvashatatlan jelzéssel (...Antal): Házikó. Akvarell, papír, jelzett, ajándékozási sorokkal, kopott, üvegezett fa keretben, 27,5x37,5 cm
Aukció neve: 372. Online auction
Kikiáltási ár: 3 000 Ft
Tételszám: 10361
Dátum: 2020-06-18
Kikiáltási ár: 3 000 Ft
Tételszám: 10361
Dátum: 2020-06-18