Vass Albert (1896-1969): Vízparti táj (Erdély?). Olaj, karton, jelzett, üvegezett fa keretben, 23×33 cm
Aukció neve: 379. Online auction
Kikiáltási ár: 11 000 Ft
Tételszám: 10491
Dátum: 2020-10-08
Kikiáltási ár: 11 000 Ft
Tételszám: 10491
Dátum: 2020-10-08