2 db Drasche porcelán bögre. Matricás, jelzett, kopásokkal. d: 11 cm, m: 10 cm
Aukció neve: 379. Online auction
Kikiáltási ár: 1 000 Ft
Tételszám: 11162
Dátum: 2020-10-08
Kikiáltási ár: 1 000 Ft
Tételszám: 11162
Dátum: 2020-10-08