Jelzés nélkül: Vitorlás. Olaj, fa. Díszes, historizáló stílusú fa keretben. 15x20 cm
Aukció neve: 381. Online auction
Kikiáltási ár: 6 000 Ft
Tételszám: 10603
Dátum: 2020-11-05
Kikiáltási ár: 6 000 Ft
Tételszám: 10603
Dátum: 2020-11-05