Nyilasi Tibor (1936-): Paris Street Market. Litográfia, papír. Művészpéldány Artist's proof. Üvegezett keretben. 41,5×56,5 cm
Aukció neve: 382. Online auction
Kikiáltási ár: 7 000 Ft
Tételszám: 10241
Dátum: 2020-11-19
Kikiáltási ár: 7 000 Ft
Tételszám: 10241
Dátum: 2020-11-19