KPM Friedrich Schiller plasztikus plakett, 1910-40 körül (?), hátoldalán 'Schillertheater der Reichshauptstadt, Alle Kunst ist der Freude gewidmet' felirattal és Schiller idézettel, biszkvit porcelán, jelzett, apró kopásnyomokkal, d: 9 cm,
Aukció neve: 392. Online auction
Kikiáltási ár: 3 600 Ft
Tételszám: 11212
Dátum: 2021-04-22
Kikiáltási ár: 3 600 Ft
Tételszám: 11212
Dátum: 2021-04-22