Stonner Béla (?-?): Erdőrészlet. Olaj, vászon. Dekoratív, sérült fa keretben, 60×79 cm
Aukció neve: 402. Online auction
Kikiáltási ár: 10 000 Ft
Tételszám: 10362
Dátum: 2021-09-23
Kikiáltási ár: 10 000 Ft
Tételszám: 10362
Dátum: 2021-09-23