Jelzés nélkül: Mongol buddhista festmény, vegyes technika, kissé sérült, üvegezett fa keretben, külső méret: 13x15 cm
Aukció neve: 402. Online auction
Kikiáltási ár: 24 000 Ft
Tételszám: 10484
Dátum: 2021-09-23
Kikiáltási ár: 24 000 Ft
Tételszám: 10484
Dátum: 2021-09-23