Forster Jakab (1946 - ) Ráckeve. Akvapasztell, papír. Jelzett. 33 x 48 cm Keretben.
Aukció neve: 403. Online auction
Kikiáltási ár: 20 000 Ft
Dátum: 2021-10-07
Kikiáltási ár: 20 000 Ft
Dátum: 2021-10-07