Prokop Péter (1919-2003): Török Vince portréja. Olaj, vászon. Sérült (festék lepergéssel). Jelzés nélkül. Fa keretben. 35×35 cm
Aukció neve: 407. Online auction
Kikiáltási ár: 9 000 Ft
Dátum: 2021-12-02
Kikiáltási ár: 9 000 Ft
Dátum: 2021-12-02