K. Suttner jelzéssel: Csendélet. Olaj, vászon. 35x27cm
Aukció neve: 407. Online auction
Kikiáltási ár: 2 800 Ft
Tételszám: 10482
Dátum: 2021-12-02
Kikiáltási ár: 2 800 Ft
Tételszám: 10482
Dátum: 2021-12-02