Herendi virág mintás lámpatest sérült ernyővel, kézzel festett, jelzett, apró kopásnyomokkal, nem kipróbált, m: 30 cm.
Aukció neve: 407. Online auction
Kikiáltási ár: 6 000 Ft
Tételszám: 11202
Dátum: 2021-12-02
Kikiáltási ár: 6 000 Ft
Tételszám: 11202
Dátum: 2021-12-02