Heller Andor (1904-?): Fiatal hölgy portréja, 1932. Ceruza, papír, jelzett, üvegezett fakeretben, hátoldalán korabeli keretező bélyegzőjével (Darvas Géza és Társa, Bp., Horthy Miklós ut 40.) 33,5×20,5 cm
Aukció neve: 414. Online auction
Kikiáltási ár: 5 000 Ft
Tételszám: 10121
Dátum: 2022-03-17
Kikiáltási ár: 5 000 Ft
Tételszám: 10121
Dátum: 2022-03-17