Ábrahám Rafael (1929-2014): Vízparti táj. Olaj, farost, jelzett, dekoratív fa keretben, 70×50 cm
Aukció neve: 418. Online auction
Kikiáltási ár: 24 000 Ft
Dátum: 2022-05-19
Kikiáltási ár: 24 000 Ft
Dátum: 2022-05-19