Olvashatatlan jelzéssel: Csendélet. Monotípia, papír. Üvegezett, sérült fa keretben, 39,5×24,5 cm
Aukció neve: 418. Online auction
Kikiáltási ár: 1 800 Ft
Tételszám: 10601
Dátum: 2022-05-19
Kikiáltási ár: 1 800 Ft
Tételszám: 10601
Dátum: 2022-05-19