Madarász Gyula (1858-1931): Erdőrészlet. Olaj, papír, jelzett, üvegezett fa keretben, 24×19 cm
Aukció neve: 418. Online auction
Kikiáltási ár: 50 000 Ft
Tételszám: 10241
Dátum: 2022-05-19
Kikiáltási ár: 50 000 Ft
Tételszám: 10241
Dátum: 2022-05-19