Bodrogkeresztúri kerámia madár, kézzel festett, jelzett, kis kopásnyomokkal, m:20 cm
Aukció neve: 420. Online auction
Kikiáltási ár: 1 200 Ft
Tételszám: 11103
Dátum: 2022-06-23
Kikiáltási ár: 1 200 Ft
Tételszám: 11103
Dátum: 2022-06-23