Delft jelzett fajansz tányér, kopott, d:18cm
Aukció neve: 420. Online auction
Kikiáltási ár: 2 800 Ft
Tételszám: 11223
Dátum: 2022-06-23
Kikiáltási ár: 2 800 Ft
Tételszám: 11223
Dátum: 2022-06-23