Jelzés nélkül, feltehetően 1900 körül működött festő: Virágcsendélet. Akvarell, papír. Üvegezett fakeretben. 29x41cm
Aukció neve: 420. Online auction
Kikiáltási ár: 9 000 Ft
Tételszám: 10724
Dátum: 2022-06-23
Kikiáltási ár: 9 000 Ft
Tételszám: 10724
Dátum: 2022-06-23