Faragó Miklós (1947-): Fauna, 2017. Olaj, farost. Jelzett. Hátoldalán autográf felirattal. Üvegezett fakeretben. 60x100 cm. KIZÁRÓLAG SZEMÉLYES ÁTVÉTEL, NEM POSTÁZZUK! / ONLY PERSONAL COLLECTION AT OUR OFFICE.
Aukció neve: 427. Gyorsárverés
Kikiáltási ár: 60 000 Ft
Tételszám: 10121
Dátum: 2022-10-06
Kikiáltási ár: 60 000 Ft
Tételszám: 10121
Dátum: 2022-10-06