D. Kővári Péter jelzéssel: Csendélet. Olaj, vászon, keretben. 40x50 cm
Aukció neve: 427. Gyorsárverés
Kikiáltási ár: 5 000 Ft
Tételszám: 10605
Dátum: 2022-10-06
Kikiáltási ár: 5 000 Ft
Tételszám: 10605
Dátum: 2022-10-06