Kézdi Kovács László (1864-1942): Nagybecskereki temető, 1890. Akvarell, ceruza, papír, kartonon, jelezve balra lent. 31×24 cm
Aukció neve: 427. Gyorsárverés
Kikiáltási ár: 9 500 Ft
Tételszám: 10243
Dátum: 2022-10-06
Kikiáltási ár: 9 500 Ft
Tételszám: 10243
Dátum: 2022-10-06