Tibai Takács János (1876 - 1943): Őszi táj. Jelzett . Akvarell, papír. 39x50m
Aukció neve: 427. Gyorsárverés
Kikiáltási ár: 10 000 Ft
Tételszám: 10484
Dátum: 2022-10-06
Kikiáltási ár: 10 000 Ft
Tételszám: 10484
Dátum: 2022-10-06