Mitológia jelenetes tortatál, jelzett, kis kopásokkal, d: 27 cm
Aukció neve: 435. Gyorsárverés
Kikiáltási ár: 4 000 Ft
Tételszám: 11525
Dátum: 2023-02-02
Kikiáltási ár: 4 000 Ft
Tételszám: 11525
Dátum: 2023-02-02