Nagy Gábor György (1966-): Aktuális 1, 1990-91. Olaj, karton, farostra kasírozva, jelzett és datált a hátoldalán. Keretben. 60x80 cm
Aukció neve: 435. Gyorsárverés
Kikiáltási ár: 180 000 Ft
Dátum: 2023-02-02
Kikiáltási ár: 180 000 Ft
Dátum: 2023-02-02