2 db szovjet porcelán csésze, kobaltkék alapon arany mintával. Matricás, jelzett, kis kopással, m: 9 cm
Aukció neve: 435. Gyorsárverés
Kikiáltási ár: 4 000 Ft
Tételszám: 11645
Dátum: 2023-02-02
Kikiáltási ár: 4 000 Ft
Tételszám: 11645
Dátum: 2023-02-02