Láng Rudolf (1904-1991). Furcsa arcok. Rézkarc, papír-karton, foltos, Jelzett, 20×19 cm
Auction name: 376. Online auction
Starting price: 5 000 Ft
Lot number: 10360
Date: 2020-08-27
Starting price: 5 000 Ft
Lot number: 10360
Date: 2020-08-27