Vasvári József (1904-1993): Bujdosó kuruc. Színes rézkarc, papír, jelzett és datált (Vasvári 71), ajándékozási sorokkal 1990-ből, 38x28 cm
Auction name: 376. Online auction
Starting price: 4 000 Ft
Lot number: 10600
Date: 2020-08-27
Starting price: 4 000 Ft
Lot number: 10600
Date: 2020-08-27