Pallagi Tamás (?-): Ősz Lillafüreden. Olaj, farost, üvegezett fa keretben, hátoldalán a művész autográf feliratával, 28x33 cm
Auction name: 376. Online auction
Starting price: 7 000 Ft
Lot number: 10480
Date: 2020-08-27
Starting price: 7 000 Ft
Lot number: 10480
Date: 2020-08-27