97 LK jelzéssel: Táj házzal. Kréta, papír. Üvegezett, enyhén sérült fa keretben, 39,5×32 cm
Auction name: 378. Online auction
Starting price: 1 200 Ft
Lot number: 10000
Date: 2020-09-24
Starting price: 1 200 Ft
Lot number: 10000
Date: 2020-09-24