Lukovszky László (1922-1981): Forradalmárok (...) gépről röplapot szórnak 1918. XI. 16. Rézkarc, papír, jelzett, 20,5×30 cm
Auction name: 378. Online auction
Starting price: 2 800 Ft
Lot number: 10240
Date: 2020-09-24
Starting price: 2 800 Ft
Lot number: 10240
Date: 2020-09-24