Galgóczi Ferenc jelzéssel: Lány virágokkal. Akvarell, papír, sérült. 43×30 cm
Auction name: 378. Online auction
Starting price: 2 000 Ft
Lot number: 10120
Date: 2020-09-24
Starting price: 2 000 Ft
Lot number: 10120
Date: 2020-09-24