Heller Andor (1904-?): Fiatal hölgy portréja. Ceruza, papír, kartonra kasírozva, jelzett és datált (Heller Andor 943), üvegezett fa keretben, 22,5×18 cm
Auction name: 389. Online auction
Starting price: 4 800 Ft
Lot number: 10122
Date: 2021-03-04
Starting price: 4 800 Ft
Lot number: 10122
Date: 2021-03-04