Szász Endre (1926-2003): Hatvan. Rézkarc, papír. Jelzett, sorszámozott, 3/100 40x30 cm
Auction name: 400. Online auction
Starting price: 2 600 Ft
Lot number: 10420
Date: 2021-08-26
Starting price: 2 600 Ft
Lot number: 10420
Date: 2021-08-26